Aranżacja wnętrz

Aranżacja wnętrz online to wyzwanie dla każdego. Jednak trzeba przyznać, że nie raz zdarzyło nam się marzyć o tym jak byśmy pozmieniały swoje salony, żeby dodać im więcej charakteru I nadać modny wygląd. Ze względu na duże zainteresowanie taką formą spędzania czasu, powstały aplikacje oraz gry online w których najważniejsze jest właśnie aranżowanie przestrzeni.

Pierwsza tego typu gra która pozwalała nam puścić wodze fantazji na temat wyglądu wnętrz naszego idealnego domu to, nieśmiertelna gra w Simsy! Kod na nieograniczone zasoby zna do dziś każdy gracz, a wiele ze znanych mi osób, w tym ja sama, przyznaje że grała w simsy po to, żeby zbudować sobie swój dom. Wersja piracka gry na konsole play station 2, którą znalazł mój ojciec miała doskonale rozbudowany interfejs tworzenia postaci i domu, w tej wersji nie było ograniczenia pieniężnego, dla tego kod na kasę znałam tylko i wyłącznie z opowieści bo sama nigdy nie musiałam z niego korzystać. Za to do dziś pamiętam burzowe wakacyjne dni które spędzałyśmy z siostrą zamknięte w sypialni na górze z konsolą podłączoną do telewizora i cały boży dzień budowałyśmy i urządzałyśmy dom dla naszego sima, który nawet w nim nie mieszkał, bo przecież nie o to chodziło, żeby grać w simsy tylko o to żeby tworzyć wymarzone wille z basenem. Czasami budowało się dom dla siebie i dzieci osobno, wtedy to był szał. Dom dla dzieci, miał być spełnieniem naszych najskrytszych dziecięcych marzeń i pragnień. Najbardziej ekstrawaganckie pomysły najczęściej spotykały się z największym entuzjazmem, na przykład fosa w sypialni z basenu, którym można było dopłynąć do kuchni, w której stała różowa lodówka i stół w tym samym kolorze, a ponadto Można było wypłynąć na zewnątrz, do ogrodu bezpośrednio pod huśtawki. W łazience egzotyczne rośliny a zamiast podłogi, piasek, żeby poczuć się pod prysznicem jak na rajskiej plaży. Z perspektywy dorosłej osoby zastanawiam się dlaczego nie zrobiłam głównego domu z takimi innowacyjnymi rozwiązaniami, teraz po dwudziestu latach, dalej chciałabym mieć łazienkę rodem z dżungli. Czy jako dziecko myślałam, że będąc dorosła przestanę miewać szalone fantazje?

Jak zatem odnaleźć się w prawdziwym życiu?

Wydaje się, ze w dzisiejszych czasach dostęp do informacji a zatem tez do inspiracji jest mnóstwo. Wystarczy poszukać po blogach i stronach, sprawdzić co jest aktualnie na topie, co jest modne i co ludzie lubię zamawiać.

Ja polecam kilka stron: wnetrzewdomu.pl, projektowaniewnetrzonline.pl, wnetrzaszczepankiewicz.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *